Bukmacher Mostbet w Polsce może pochwalić się nienaganną reputacją, niezawodnością i jakością usług w zakresie zakładów sportowych i gier kasynowych online. Na pewno spodobają Ci się nasze wysokie kursy, różne bonusy i promocje, darmowe zakłady, darmowe spiny i szybkie wypłaty. Możesz także otrzymać bonus Mostbet bez dokonywania depozytu. Dzięki naszym innowacyjnym technologiom możesz cieszyć się różnorodnymi grami także w wygodnej aplikacji mobilnej.
DICE
oficjalna strona zespołu
0   /   100

Dice – „Stara Historia”Dice - „Stara Historia"
(Luna Music Polska, 2013, LP)
1. Oko za Oko
2. Kręć, Kręć, Kręć
3. Ludzki Strzęp
4. Na Zabój
5. Cała Ty
6. Znikaj!
7. Stara Historia
8. Spektakl
9. Opętany
10. Anhedonia
Utwór bonusowy:
Spektakl (instrumentalny)

Dice – „Stara Historia”

„Stara Historia" to debiutancki album stargardzkiego zespołu Dice. Album został wydany w 2013 roku przez wytwórnię Luna Music Polska. Na płycie znajduje się 10 autorskich utworów zespołu. Krążek trwa ponad 50 minut i wypełniona jest klasycznym, bezkompromisowym hard rockiem w nowoczesnym wydaniu.

Dice, w składzie: Łukasz Przybylski - gitara & wokal, Karol Przybylski - gitara basowa, Mateusz Szeremeta - perkusja, Marcin Bagiński - gitara, nagrali płytę w Red Studio w Morzyczynie. Nagrania odbywały się w sierpniu i wrześniu 2012r.

Materiał, który znalazł się na płycie to utwory Dice z przekroju 6-ciu lat istnienia zespołu. Produkcją płyty zajął się Piotr "Pith" Wilkoński, który odpowiada też za miks i mastering oraz sam zespół.

Dodaj komentarz