DICE
oficjalna strona zespołu
0   /   100

Dice – „Nowy Świt”

Tytuł albumu
Dice - "Nowy Świt"
Rok wydania
2018
Wydawnictwo
Luna Music Polska
zamów album

DICE - "NOWY ŚWIT"

Dice - „Nowy Świt” to trzeci album zespołu Dice wydany w 2018 przez wytwórnię Luna Music Polska.

Przynosi on ze sobą muzykę, która płynie w żyłach grupy czyli hardrock w czystej postaci! Głośno, wartko i z głębi serca.

Dice, czyli Łukasz Przybylski, Karol Przybylski, Mateusz Szeremeta i Bartosz Izak, ma zaszczyt zaprezentować piętnaście premierowych utworów, które zabiorą Was w krainę ciężkiego rocka!

Mimo, że album pełny jest niespodziewanych, szaleńczych zwrotów to finalnie znaleźć można tu także kilka wprowadzających w stan melancholii momentów dających czas na nabranie tchu przed dalszą wędrówką w świat ciężkich gitar, tłustego basu i dudniących bębnów.

Album „Nowy Świt” jest podzielony na trzy części.

Nowe utwory znalazły się w częściach A i B. Natomiast część X stanowią utwory nagrane z wyjątkowej okazji. Nagranie płyty „Nowy Świt” zbiegło się z dziesięcioleciem istnienia Dice i dlatego zespół dodatkowo nagrał parę utworów z poprzednich dwóch albumów w zupełnie odmiennych aranżacjach.

Płyta Dice - „Nowy Świt” jest owocem dziesięciu lat wspólnego grania, dziesięciu lat doświadczeń, dziesięciu lat przyjaźni i dziesięciu lat dążeń do samodoskonalenia.

Pierwszy singiel "Obłęd" kilka miesięcy szalał na Turbo Top Antyradia!

Płytę można kupić w najlepszych sklepach muzycznych oraz słuchać na wszystkich platformach streamingowych takich jak Spotify czy Apple Music.

17
ILOŚĆ UTWORÓW
57
CZAS TRWANIA
2018
ROK WYDANIA