Bukmacher Mostbet w Polsce może pochwalić się nienaganną reputacją, niezawodnością i jakością usług w zakresie zakładów sportowych i gier kasynowych online. Na pewno spodobają Ci się nasze wysokie kursy, różne bonusy i promocje, darmowe zakłady, darmowe spiny i szybkie wypłaty. Możesz także otrzymać bonus Mostbet bez dokonywania depozytu. Dzięki naszym innowacyjnym technologiom możesz cieszyć się różnorodnymi grami także w wygodnej aplikacji mobilnej.
DICE
oficjalna strona zespołu
0   /   100

Dice’e Na Luz! 2013

Dice’e Na Luz! 2013!!!

Dice'e Na Luz! 2013 - plakat

Serdecznie zapraszamy na Dice’e Na Luz! 2013!!! To już kolejna, czwarta odsłona corocznej imprezy koncertowej, która odbędzie się 28.06.2013r. (piątek) w Wieża Sezon III w Stargardzie Szczecińskim! Będzie głośno, szybko, mocno i z przytupem! Będzie się działo! W tym roku wysoki poziom koncertowy zapewnią O.D.C., Syntezis, The Feedback oraz Dice. W tym roku będzie to wyjątkowo ważny koncert dla Dice, ponieważ impreza połączona będzie ze świętowaniem wydania płyty Dice – „Stara Historia” przez Luna Music Polska (premiera odbyła się 14.06.2013r.)!!! Z tej okazji prócz wyjątkowych gości, zostały także przygotowane liczne atrakcje w postaci konkursów dla publiczności! Każdy, kto udostępni plakat na swoim profilu facebook i przyjdzie na koncert weźmie udział w losowaniu darmowego tatuażu w Studio Tattoo Wally, bonu wartościowego (50zł) do sklepu Bunkier oraz płyt Dice, O.D.C. i Syntezis!!! Ponadto do dziesięciu losowo wybranych biletów dołączona będzie zniżka – 50zł na glany w Bunkrze. Podczas koncertu niespodzianka! Wspierają: Alfa Fruit, Com.Bat., Art. Dom Construktion, Tanie Faje, Studio Tattoo Wally, Bunkier, Stargard.com.pl, 4 Studio Design, Invision Studio.

Link do event’u: https://www.facebook.com/events/399576176825368/?ref=3

GDZIE I KIEDY:

Dice’e na Luz! 2013
Wieża Sezon III
28.06.2013r.
Start: 18:00
Wstęp: 5zł

UDOSTĘPNIJ PLAKAT I WYGRAJ:

– tatuaż w Studio Tattoo Wally
– bon wartościowy na 50zł do sklepu Bunkier
– płyty Dice, O.D.C. i Syntezis

Aby wziąć udział w losowaniu udostępnij plakat – kliknij na zdjęcie, udostępnij i przyjdź na koncert. Liczą się tylko publiczne udostępnienia – wtedy je widzimy. Konkurs trwa do 27 czerwca godz. 23:59. Aby odebrać nagrodę niezbędny będzie dowód osobisty lub inny dokument tożsamości ze zdjęciem.

Link do plakatu:https://www.facebook.com/photo.php?fbid=518063708246786&set=a.271108116275681.84184.213202685399558&type=1&relevant_count=1

ZAGRAJĄ:

O.D.C. – pięciu chłopaków ze Szczecina, dla których granie muzyki jest główną bronią z codziennością tego szarego i smutnego miasta. Choć istnieją od 2005 roku, obecny skład
uformował się ostatecznie około 2011. Dotychczas wydali dwie pozycję własnym sumptem – „One Dead City” i s/t EP, a także ukazali się na paru składankach, tj. „Prowadź mnie ulico” czy „Dead Chords”. Najnowsza płyta w ich dorobku – „Jeszcze wszystko przed wami” – to 35 minut melodyjnego punkrocka, z tekstami o dziewczynach, alkoholu i beznadziei rzeczywistości.

www.facebook.com/ODC.szczecin
www.odcpunk.bandcamp.com

DICE – zespół rockowy pochodzący ze Stargardu Szczecińskiego, który został założony w 2007 roku. Muzyka grupy to klasyczny hard rock w nowoczesnym wydaniu. 14.06.2013r.to data premiery debiutanckiego albumu Dice „Stara Historia” wydanego przez Luna Music Polska. Dice na swoim koncie ma już trochę sukcesów, m.in. zdobycie pierwszego miejsca w kilku przeglądach, oraz koncerty z pokaźną liczbą znanych zespołów.

www.dicerocks.pl
www.facebook.pl/dicepl

SYNTEZIS – zespół powstał pod koniec roku 2007 w Stargardzie Szczecińskim. Na przestrzeni lat zaszły konieczne zmiany osobowe i kiedy skład ustabilizował się (jesień 2011), zdecydowaliśmy nagrać i niezależnie wydać debiutancki album. Album nazywa się ‘The Burial of the Sun’. Od roku 2011 zespół odbywa próby w Szczecinie. Obecnie zajmujemy się poszukiwaniem wydawcy i promocją debiutanckiego krążka. Trasa koncertowa promująca debiut jest przewidywana na wakacje 2013.

www.facebook.com/syntezis1

THE FEEDBACK – Wspólną grę zaczęliśmy na początku 2011 roku. Każdy z nas, wcześniej przechodził długą drogę formowania swoich ukierunkowań muzycznych w zespołach grających różnorodną muzykę, aż los zetknął nas razem i zaczęliśmy wspólnie grać. Gramy muzykę Hard Rock’ową. W swoim repertuarze mamy własne kompozycje, jak i covery.
Próby odbywają się regularnie, tak wiec ciągle się rozwijamy, ulepszamy i wymyślamy nowe utwory.

www.facebook.com/thefeedbackOFFICIAL

WSPIERAJĄ:

ALFA FRUIT – Warzymice 43, Przepław

www.alfafruit.pl

Firma Alfa Fruit Sp. z o.o. powstała w 2000 roku wywodząc się z rodzinnych tradycji.Zajmujemy się hurtową sprzedażą owoców i warzyw będąc jednym z największych dystrybutorów na rynku zachodniopomorskim. Towar dostarczany do naszych odbiorców
pochodzi z różnych zakątków świata. Współpracujemy również z najlepszymi polskimi producentami, właścicielami ekologicznych plantacji spełniających wymogi Unii Europejskiej. Dysponujemy interesującą ofertą, organizujemy transport, zapewniamy terminowe dostawy. Dbamy o najwyższą jakość oferowanych towarów.

COM.BAT – ul. ks. kard. Wyszyńskiego 2, Stargrad

www.combat.stargard.pl

Najlepsze komputery i akcesoria komputerowe. Każdy klient, który trafi do naszej firmy jest zawsze należycie i co najważniejsze w dzisiejszych czasach uczciwie obsłużony. Naszymi klientami są firmy o różnej wielkości i zasięgu działania, dużą rzeszą klientów są osoby prywatne. Wszyscy znajdują w nas wsparcie.

ART DOM CONSTRUKTION – ul. Obrońców Westerplatte 2A, Stargard

www.art-dom-constr.pl

Jesteśmy jedną z firm zajmujących się budownictwem domów w konstrukcji drewnianej. Nasze produkty bazują na wieloletnich doświadczeniach firm budownictwa energooszczędnego w krajach skandynawskich: Szwecji, Norwegii i Finlandii. Właściciel ART-DOM Construktion przez 7 lat budował ze swoją firmą w Norwegii energooszczędne domy w konstrukcji drewnianej zupełnie inne od znanych w naszym kraju.

TANIE FAJE – ul. Piłsudskiego 101, Stargard

www.taniefaje.pl

Sieć sklepów Monopolowo – Tytoniowych „Tanie Faje” może poszczycić się długoletnią tradycją sięgająca lat dziewięćdziesiątych. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas
priorytetowe, czynimy to poprzez bardzo szeroką ofertę alkoholi oraz wyrobów tytoniowych, miłą obsługę, przystępne ceny, liczne promocje, dogodne usytuowanie punktów (parkingi dla klientów) itp. Naszą ofertę klierujemy do klientów indywidualnych oraz do szerszych odbiorców (imprezy okolicznościowe).

TATTOO STUDIO WALLY – ul. Płatnerzy /róg Chrobrego Pawilon 9, Stargard

www.e-tattoo.com.pl

Studio powstało w roku 2009. Założeniem i realizacją pomysłu otwarcie salonu w Stargardzie Szczecińskim zajął się Waldemar J., dla przyjaciół Wally. Pasjonat sztuki artystycznego zdobienia ciała, jakim jest tatuaż trwały. Zawodowe szlaki przecierał w Niemczech. Kolejnym dojrzałym krokiem już było zaangażowanie w uruchomienie własnego studia. Teraz praca daje dużo satysfakcji w artystycznym spełnianiu się na forum publicznym.

BUNKIER – Plac Zwycięstwa 1, Szczecin

www.bunkier.com

Działamy od 1991 roku i od tej pory sprzedaliśmy już tony glanów i innych gadżetów dla ludzi takich jak Ty. Na stałe mieszkamy w Szczecinie. Pomysł z bunkier.com powstał po to aby ludzie z innych miast mogli kupić u nas towar niespotykany w ich miejscu zamieszkania lub ten sam co oferują ich lokalne sklepy ale po dużo niższych cenach.

STARGARD.COM.PL – Stargard

www.stargard.com.pl

STARGARDZKI PORTAL INTERNETOWY, który zawsze jest pierwszy w zdobywaniu interesujących oraz wartościowych news’ów. Dziennikarze tego portalu informacyjnego podają zawsze dokładne informacje i trzymają rękę na pulsie. Cenne źródło informacji.

4 STUDIO DESIGN – Piłsudskiego 34/1, Stargard

www.4sd.com.pl

Jednym z moich marzeń jest to, aby zdjęcia, które wyszły spod mojej ręki stały się swoistą autobiografią, zawierającą emocje, przeżycia, oraz cały charakter mojego stylu. Stylu, który jest niewidocznym ‘znakiem wodnym’ na każdej fotografii oraz życiorysie adresatów. Na stałe współpracuję z jedną ze stargardzkich gazet, gdzie mam możliwość zaprezentowania nowego spojrzenia na zdjęcia reporterskie. Nie boję się wyzwań, stale podnoszę poprzeczkę.

INVISION STUDIO – ul. Kościuszki 18, Stargard

www.invisionstudio.pl

Invision Studio oprócz atrakcyjnych cen i terminowości wykonywania zleceń gwarantuje najwyższą jakość i standardy W3C. Wykorzystując naszą wiedzę, kreatywność, doświadczenie oraz nieszablonowe myślenie, stworzymy niezwykłe projekty, które pozwolą Państwa firmie osiągnąć zamierzony cel.

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH NA KONCERT I AFETER PARTY!

DO ZOBACZENIA NA DICE’E NA LUZ! 2013!!!

Dice'e Na Luz! 2013 Dice na Luz Dice na Luz Dice na Luz