DICE
oficjalna strona zespołu
0   /   100

Zespół

Dice to zespół rockowy pochodzący ze Stargardu Szczecińskiego, który został założony w 2007 roku. Muzyka grupy to klasyczny hard rock w nowoczesnym wydaniu.

Skład zespołu:

Łukasz Przybylski – gitara & wokal

Karol Przybylski – gitara basowa

Mateusz Szeremeta – perkusja

Łukasz Dopierała – gitara

14.06.2013r. to data premiery debiutanckiego albumu Dice „Stara Historia” wydanego przez Luna Music Polska. Na płycie znajduje się 10 autorskich utworów zespołu. Płyta trwa ponad 50 minut i wypełniona jest bezkompromisowym hard rockiem. Dice nagrali płytę w Red Studio w Morzyczynie. Nagrania odbywały się w sierpniu i wrześniu 2012r. Materiał, który znalazł się na płycie to utwory Dice z przekroju 6-ciu lat istnienia zespołu. Produkcją płyty zajęli się Piotr „Pith” Wilkoński i Dice. Płytę można nabyć m.in. w salonach EMPIK, Merlin.pl, Media Markt, Saturn, iTunes, Music Corner, DVDMax, Book Master, oraz w sklepie luna.pl

Dyskografia:

Dice – „Stara Historia” (Luna Music Polska, 2013, LP)

Dice – „Płyta z utworami laureatów I Stargardzkiego Przeglądu Zespołów Rockowych” (2010, EP)

Dice na swoim koncie ma już kilka sukcesów, m.in.: pierwsze miejsce na I Stargardzkim Przeglądzie Zespołów Rockowych (2010), pierwsze miejsce w konkursie audycji Polskiego Radia Koszalin – Rock Nie Wyro(c)k (2011), pierwsze miejsce na Nowogardzkim Przeglądzie Zespołów Rockowych (2011), pierwsze miejsce w internetowym konkursie Heavy Metal na Soundrive.pl (2012), drugie miejsce na III Stargardzkim Przeglądzie Zespołów Rockowych (2012), laureaci przeglądu Born to Be Wild 2 (2013).

Dice wystąpił na jednej scenie, m.in. z: Dżem, Ex-Deep Purple czyli Nick Simper & Nasty Habits, Proletaryat, After Blues, Tymon & The Transistors, 1125, Imish, Pogodno, Jafia Namuel.

Zapraszamy do odwiedzenia Dice w internecie:

Strona oficjalna: www.dicerocks.pl

Facebook: www.facebook.pl/dicepl

Myspace: www.myspace.com/dicepl

Reverb Nation: www.reverbnation.com/dicepl

YouTube: www.youtube.com/dicepl

e-mail: dicepl@wp.pl

Single z płyty Dice „Stara Historia”:

Dice – „Na Zabój” – www.youtube.com/watch?v=wjMEhYtb7LA

Dice – „Znikaj!” – www.youtube.com/watch?v=UOuBGbAhpJM