Bukmacher Mostbet w Polsce może pochwalić się nienaganną reputacją, niezawodnością i jakością usług w zakresie zakładów sportowych i gier kasynowych online. Na pewno spodobają Ci się nasze wysokie kursy, różne bonusy i promocje, darmowe zakłady, darmowe spiny i szybkie wypłaty. Możesz także otrzymać bonus Mostbet bez dokonywania depozytu. Dzięki naszym innowacyjnym technologiom możesz cieszyć się różnorodnymi grami także w wygodnej aplikacji mobilnej.
DICE
oficjalna strona zespołu
0   /   100

Dice – „77”

Tytuł albumu
Dice - "77"
Rok wydania
2023
Wydawnictwo
Własne
zamów album

DICE - "77"

Dice - „77” to czwarty długogrający album grupy Dice, wydany w październiku 2023 r.

Jego synkretyczny wymiar łączący w sobie elementy rocka progresywnego, funky, czy też pierwiastek muzyki folkowej, który idealnie spaja wspólny mianownik w postaci dominującego na płycie, klasycznego hard n' heavy.

Trzynaście premierowych utworów odważnie balansuje na granicy szaleńczo szybkich riffów i przepełnionych głęboką refleksją akustycznych uniesień, których nieodzownym elementem są polskojęzyczne teksty. Pod tym kątem „Siódemki” to album przede wszystkim dla tych, którzy mają odwagę stawić czoła swoim własnym demonom.

Zabieramy odbiorcę w podróż, podczas której zatacza on coraz to niższe i mroczniejsze kręgi ludzkich słabości, obsesji, paranoi, a ostatecznie i chorych wynaturzeń drzemiących w nas głęboko.

„Siedem Siedem” czasem dosadnie, a czasem dość groteskowo i skrycie wylicza te niegodziwości, aby brutalnie i bezlitośnie rozliczyć się z nimi w końcowej części albumu.

Za całość albumu odpowiedzialny jest tylko i wyłącznie sam zespół, który podjął odważną decyzję stworzenia dzieła od podstaw. Nad realizacją nagrań oraz końcowym brzmieniem od początku czuwał Łukasz Przybylski – gitarzysta i wokalista zespołu. Na okładkę grupa wybrała tym razem grafikę cenionego artysty Ryszarda Balonia.

Płytę Dice - "77" można zamówić w oficjalnym sklepie Dice lub pisząc do nas na info@dicerocks.pl. Płyty czekają na Was także na koncertach!

Płyty Dice - "77" możecie także słuchać na wszystkich portalach streamingowych jak Spotify, Apple Music, Tidal, Deezer i innych.

1689 do 1502 pikseli
13
ILOŚĆ UTWORÓW
51
CZAS TRWANIA
2023
ROK WYDANIA